Ako sa zbaviť prebytočných kíl


Každý z nás túži byť fit, mať krásnu postavu a byť zdravý. Zdravie to nie je len cítiť sa dobre, ale aj dobre vyzerať, čo spolu samozrejme súvisí. Mnohí z nás už skúsili rôzne typy na chudnutie, držali prísne diéty, ale efekt nebol taký ako by si priali. My vám však prinášame zaujímavú metódu ako efektívne schudnúť bez toho, aby ste museli vyhodiť z vášho jedálnička všetko, čo radi jete. Táto diéta je založená na striedaní zdravších a menej zdravých jedál, čiže nie je nutné jesť iba šaláty ako si mnohí myslia, že je pri diétach nevyhnutné. Jedlo si rozložte na sedem dní nasledovne:

ovoce

Deň prvý – syrníkový deň. Cez deň sa snažte zjesť aspoň päťkrát syrníky, ktoré by mali byť hlavnou stravou pre tento deň. Na dokŕmenie si môžete dať diétnu polievku.
Deň druhý – ovocno – zeleninový deň. Počas dňa jedzte výlučne zeleninu alebo ovocie. Tento deň si môžete robiť rôzne šaláty, každopádne bezmäsité.
Deň tretí – normálny deň: Môžete jesť normálne jedlá, avšak obmedzte príjem bieleho pečiva a príloh ako sú ryža a zemiaky. Takisto nejedzte mastné a ťažké jedlá.

Deň štvrtý – mäsový deň: Odporúča sa jesť najmä hydinové mäso alebo ryby, ale môžete jesť aj iné druhy mäsa, dôležité je však konzumovať mäso bez ťažkých príloh, jedzte ho iba v kombinácii s ľahkým zeleninovým šalátom.
Deň piaty – normálny deň: Platí to isté ako pri treťom dni.
 Deň šiesty – mäsový deň: Platí to isté ako pre piaty deň.
 Deň siedmy – normálny deň: Platí to isté ako pri treťom dni.

jablko

Každý deň sa snažte prijať maximálne 1200 kcal, pričom úplne vylúčte sladené nápoje, namiesto toho pite neochutené vody alebo nesladené čaje. Pred každým jedlom vypite jeden pohár nesladenej vody, zaplníte tým čiastočne žalúdok. Diétu je optimálne držať aspoň mesiac, po tomto čase môžete začať pozorovať prvé výsledky. Popri diéte je dôležité ako pri každom chudnutí vykonávať fyzickú aktivitu, ktorá vám v kombinácii s úpravou stravy rýchlejšie pomôže k želanému výsledku.