Technika a cestovanie spolu?


>         Ak radi cestujete a radi navštevujete rôzne miesta je tu novinka ktorá poteší všetkých nadšencov cestovania. . Ide dokonale spojenie cestovania a novodobej techniky. Všetko to bude mať na svedomí Discovery a Google. Ide teda o novinku s názvom Google DayDream 2.0. Virtuálna realita ktorá vás dokáže preniesť všade tam kam nás Discovery pusti.  Ak Zatúžite navštíviť exotickú krajnú , zoologickú záhradu , či len tak sa poobzerať pamiatky v meste alebo sa pozrieť len tak do krásy prírody  nie je to žiadny problém.

ilustrace
 
>         Ale pozor nebude to výlet . Samozrejme všetko čo som napísal je možné navštíviť ale len ak to bude mať Discovery v dostupnosti. Všetko bude natočené v 360 stupňovom uhle , a len to čo nám Discovery povolí na ich stránkach , či službe YouTube alebo všetko čo sa nachádza 360-tych stupňoch.  Mala kartónové krabička ktorá nás dokáže dostať niekam , kam sa nám zachce ? Ok možno to reálne je , ale nie až tak ako keby ste sa dané miesto či krajnú navštívili osobné. Zážitky s toho určite budú ale nie také aké sú v reálnom živote na dovolenke či výlete po krajne alebo prírode.  Skôr by som len povedal že ide len o marketingový ťah dvoch spoločností ktoré chcú predávať svoj produkt za vyššiu cenu  za kúsok zábavy a videá môžete sledovať  aj v Android zariadeniach a IOS.
 
googel

Možno to budete len chvíľkovú zábavu , a možno si poviete že za tu cenu si radšej doprajete dovolenku na živo. Možno túto vec len podceňujeme  a nájdeme aj iné využitie ako má mať , no zatiaľ máme len tieto základné informácie ktoré spoločnosť Google vypustila na verejnosť. Všetko podstatné sa dozvieme až pri prvom spustení predaja ktorý je plánovaný na 10 novembra tohto roku. Samozrejme o tomto produkte a všetkých parametrov vás budeme ešte informovať ,v  ďalších článkoch a ak sa Vám tento obsah páči  nezabudnite ho  ohodnotiť dole pod článkom.