Ako ovplyvniť pohlavie nenarodeného dieťaťa


Existuje taká metóda ako „opakovanie lunárnej fázy“. V každom prípade je potrebné konzultovať všetko so špecialistami, ktorí Vám pomôžu urobiť komplexný výpočet a poskytnúť odporúčania. A čo je najdôležitejšie – pomocou amatérskych metód môžete poškodiť budúce dieťa. Rovnako ako pri neúspešnom experimente. Pamätajte, že každý človek potrebuje lásku.

focení
 
Ďalšia metóda zahŕňa koncepciu dieťaťa v určitý deň v mesiaci. Je nevyhnutné správne pristupovať k tejto otázke a dodržiavať odporúčania znalých ľudí. Mnohí nesprávne spočítavajú dátum alebo nespĺňajú všetky podmienky. Všetky výpočty sa robia individuálne pre každého partnera. Táto metóda nedáva 100% záruku, rovnako ako každá iná, ale zvyšuje šance na úspech.
 
Príroda je položená tak, aby sa narodilo 100 dievčat pre 106 chlapcov. Za posledných 70 rokov je pomer mužov a žien je takmer 1 k 2. 

holčička
 
Prvým spôsobom, ako môžete mať vplyv na pohlavie vášho dieťaťa, je mať sex v správny čas v závislosti od toho, či chcete mať chlapca alebo dievča. Napríklad, ak chcete chlapca, mali by ste mať sex ráno, keď je teplota ženy najvhodnejšia na počatie.
Ak sa vaša strava skladá z listovej zeleniny, ktoré obsahujú nízky obsah sodíka a draslíka, môže vám to dopomôcť k dievčatku. A naopak, ak vaša strava je bohatá na draslík a sodík, rovnako ako produkty, ako sú banány, marhule, zemiaky a inej zeleniny, potom sa vaše šance na počatie chlapca, výrazne zvyšujú.
Pravdou je, že ak plánujete pohlavie svojho dieťaťa hneď od začiatku, je oveľa pravdepodobnejšie, že uspejete. Hovorí sa, že v prípade, že matka počas tehotenstva vyzerá pekne bude to chlapec a ak stratí svoju krásu, je pravdepodobné, že dievča. Ďalšia teória, ktorá je veľmi populárna medzi tehotnými ženami je, že ak je tehotné brucho okrúhle je pravdepodobné, že bude mať chlapca, a v prípade, že je nepravidelného tvaru a malé bude to dievčatko.