Bublinková obálka – záchrana pre vaše zásielky.

Odoslať zásielku tak, aby sa dostala k adresátovi v pôvodnom stave, môže byť niekedy umenie. Častokrát sme radi, že sa zásielka vôbec dostane tam, kam potrebujeme. Poškodený, či premočený obal alebo dokonca aj tovar vnútri je riziko, s ktorým musíme počítať pred odoslaním zásielky. Je preto vhodné vopred zabezpečiť, aby sa nič podobné nášmu balíku nestalo. Existuje mnoho spôsobov a vymožeností, ako si s nešetrným správaním prepravcov poradiť. Buď zásielku vopred označíte ako krehkú alebo použijete kvalitné a trvácne obalové materiály na jej zabalenie. Ak používate kartónovú krabicu, vnútro môžete vystlať napríklad skrčeným novinovým papierom, použitými igelitovými taškami alebo kúskami polystyrénu. Krabicu je možné zvonku zabezpečiť fóliou, či spomínanými igelitovými taškami, ktoré si vopred nastriháte.

Krehke

Ak zásielky zasielate pracovne, napríklad ak vlastníte internetový obchod a potrebujete, aby vaše balíky pôsobili profesionálne, využite produkty, ktoré sú vyrábané na mieru a pre účel, ktorý potrebujete. Hovoríme o obalových materiáloch od firmy 2packsk, dodávateľa širokej škály obálok a obalových výrobkov. Kartónová, listová, plastová, či bublinková obálka, pre vašu zásielka máte na výber hneď niekoľko možností z rôznych materiálov. Firma 2packsk má pre vás sortiment, ktorý zastreší prípravu zásielky na odoslanie od základov.

Folia

V ich ponuke totiž okrem obálok nájdete aj veľmi praktické ZIP vrecká a vrecká so samolepiacou chlopňou, lepiace pásky rôzneho druhu, kartóny a krabice, či fólie a dokonca aj listový papier. Pri odosielaní zásielok, kde hrozí poškodenie, rozbitie, či namočenie obsahu, stavte na bublinkovú obálku. Na výber máte hneď niekoľko veľkostí a tiež množstevných balení za výhodné ceny. Bublinková obálka je špecifická v tom, že má vo vnútornom priestore vlepenú bublinkovú fóliu, čím sa zabezpečí maximálna ochrana a vaša zásielka môže bezpečne doraziť do cieľa.