Dlhé mihalnice už nemusia byť iba váš sen

Každá žena má prirodzenú vlastnosť sa o seba starať a chce sa zakaždým páčiť okoliu, mužom a hlavne sama sebe. Túži byť obdivovaná a stredobodom pozornosti, či už sa prechádza po námestí centrom mesta alebo sa nachádza na nejakej spoločenskej udalosti ako je trebárs svadba. Pozvanie na svadbu je ideálna možnosť vyskúšať niečo nové a presne ten správny čas pre zmenu. Buď môžete využiť nejaký dobrý kontakt od priateľky na dobrú kozmetičku, alebo v dnešnej dobe máte možnosť si zakúpiť na internete rôzne zľavové kupóny. Kaderníčka, či nechtová dizajnérka vám dokáže splniť vaše priania za polovičné ceny…

make up

Máte vybraté šaty, aj topánky. Rozhodli ste sa aký účes si zvolíte, aby to všetko spolu ladilo. Lenže k vášmu mejkapu ešte niečo chýba… Neviete, čo by vám urobilo tu najkrajšiu bodku na vašej tvári, ktorá podčiarkne vašu dokonalosť? No predsa správna odpoveď sú umelé riasy. V ponuke už majú hneď niekoľko druhov, stačí si len vybrať. Samozrejme je dobre si dať poradiť. Skúsená kozmetička vám šikovne aplikuje na vaše oči vhodný typ a rozmer, ktorý sa k vám bude hodiť. Veď každá jedna z nás vždy tužila mať dlhé mihalnice, tak prečo si nesplniť svoj sen.

kosmetika

Nemusíte sa báť, že to bude vyzerať neprirodzene, novodobé produkty pôsobia jednoducho a pritom veľmi sexi. Budete mať možnosť na výber z ponuky od 2D až po 5D vrátane. Na svadbu si ich môžete dozdobiť rôznymi kamienkami, či filtrami, pre tie odvážnejšie existujú aj farebné riasy. Treba sa len správne rozhodnúť, no nemali by ste zabúdať na známe pravidlo: “V jednoduchosti je krása.“ Aby ste tam naozaj „nesvietili“ v tom zlom zmysla slova a váš celkový dojem nevyznel smiešne. Ďalšou možnosťou a lacnejšou variantou je zakúpiť si umelé riasy v drogérii, ktoré si môžete nalepiť lepidlom v pohodlí domova buď sama alebo vám s tým môže pomôcť priateľka. Jednorazové trsy na očiach vám tiež dodajú jemný šmrnc a je len na vás, či si ich dáte len na vonkajšie kútiky očí alebo po celom viečku.

kráska

Každopádne umelé riasy sú vhodné aj na každodenné nosenie, nie len na svadbu. Veríme, že s nimi oslníte nejedného muža a váš outfit spolu s líčením vám bude závidieť každá jedna žena. Dôležité je to, že sa budete cítiť dobre vy. Rozhodnutie je len na vás.