KEF LSS0 WIRELESS


Tento tovar nám umožní počuť zvuk v ozaj skvelej kvalite. Jedná sa o populárnu a kvalitnú novinku na trhu s elektronikou. Budem sa Vám snažiť tento tovar opísať a následne pochopíte, prečo som vybral zrovna tento produkt s názvom KEF LSS0 WIRELESS.
tanec ženy
•        Jedná sa o systém reproduktorov. Každá debnička váži cez 7 kg a v strede má každá z nich robustne pôsobiaci reproduktor. Ľavá debnička pôsobí ako kvalitný, mohutný basový reproduktor. Pravá je považovaná za hlavnú, riadiacu. Na vrchnej strane pravej debničky totižto vidíme ovládací panel. Taktiež obsahuje vstupy na USB, 2x audioc cinch, S/ PDIF. Táto zvuková súprava naviac dokáže zachytiť sieť wi- fi, bluetooth, aj eternet.

Ak však pomocou USB prípojke chceme túto súpravu pripojiť k nášmu počítaču, musíme nainštalovať takzvané ovládače, ktoré by nám mali byť poskytnuté zo strany výrobcu. Pri kúpe sa o tieto ovládače informujte a žiadajte ich!  Odporúčaný výkon basového zosilňovača  na tomto zariadení je 25 až 100 W. Vďaka vyššie uvedením vstupom, môžeme súpravu pripojiť v podstate k čomukoľvek. Napríklad k našej TV. Veľmi sa páči aj pripojenie pomocou wi-fi. Pomocou smartfónu sa nám tak poskytnú široké možnosti ovládania tohto produktu.  Šikovné a jednoduché je pripojenie pomocou bluetoothu. Na trhu je tento produkt novinkou a pokiaľ si potrpíte na kvalitné audio, tento tovar Vás neomrzí.

•        Malý mínus by som pripísal nutnosti nainštalovať ovládače do počítača, no ak nám predajca poskytne CD s danými ovládačmi, samotná inštalácia dlho nepotrvá a problém bude vyriešený. Následne budeme mať možnosť ovládať túto repro sústavu aj pomocu nášho počítača.
velký reproduktor
•        Teraz zhrniem parametre daného tovaru: 
Frekvenčný rozsah: 47- 45 000 Hz, 79- 28 000Hz, doporučený výkon zosilňovača 25 až 100 W,  hmotnosť kusovo- 7 kg.
•         Uvedený tovar je však momentálne novinkou na trhu a preto stojí až 2400 eúr.