Krok za krokom k úspešnej realizácii

Keď sa chceme zbaviť okukaného interiéru, väčšinou volíme výmenu nábytku. Jednoduché riešenie má asi každý ďaleko radšej. Kozmetická úprava však nemá taký efekt, ako by sme čakali. Čo to skúsiť inak a byť trochu odvážnejší. Stavebný prvok, akým je napríklad zábradlie, je dominantou utvárajúcou celý obytný priestor.
Montáž stavebnicového zábradlia zvládnete aj vy sami. Hodí sa k rekonštrukcii schodísk alebo ho môžete umiestniť aj tam, kde nikdy nebolo.

sídlo

Výhody lega pre dospelých
· jednoduchý princíp zostavenia
· časová nenáročnosť
· široká ponuka komponentov

Hotové zabradlie nerezove je produkt priamo na mieru pre každého, či už po estetickej alebo technickej stránke. Môžete ho použiť na betónové alebo montované schodiská, ale aj od exteriéru, treba u balkónov. Montáž vám nepotrvá dlhšie ako dva dni a cena je v porovnaní s tým na zákazku ďaleko nižšia.

Ako si správne vybrať?
· Pred kúpou je potrebné poznať rozmery: výška, šírka schodov, schodísk aj balustrád.
· Po zameraní stanovíte potrebný počet schodov podľa zábradlia.
· Výber komponentov a finálny vzhľad je úplne vo vašich rukách.

Komponenty
Teraz je vaša chvíľa, kedy môžete popustiť uzdu svojej fantázii a nechať vyniknúť vašu kreativitu a originalitu. Môžete kombinovať rôzne prvky a materiály a budete mať tak krásny dizajnový kúsok, ktorý nemá nikto iný. Pohrajte sa s rôznymi stĺpikmi, madlami alebo aj typom výplne.

balkony

A sme pri montáži
o Než sa pustíte do práce, pripravte si všetko potrebné. Skúste si poskladať vaše dielo takzvane nanečisto.
o Starostlivo merajte a kreslite, až potom môžete začať s vŕtaním otvorov pre bočné úchyty stĺpikov.
o Do vyvŕtaných otvorov potom aplikujte chemickú maltu, do ktorej ukotvíte závitové tyče, ktoré musia zo steny vyčnievať aspoň 20 milimetrov. Potom priskrutkujete bočnú kotvu a usadíte nerezový stĺpik.
Všetko konkrétne vždy merajte a značte, tak budete úplne presní a výsledok bude stopercentný.