Kvalitný matcha čaj

Ste unavení z nekvalitných výživových doplnkov ? Hľadáte produkt, ktorý je naozaj kvalitný? Čo keby sme vám povedali, že existuje produkt, ktorý nie len podporuje vaše zdravie, ale je aj chutný a príjemný? Matcha čaj je zázrak z Shizuoka a Aichi v Japonsku, ktorý nielenže posilňuje vaše telo a myseľ, ale vás aj poteší svojou jemne výraznou chuťou. Matcha čaj nie je obyčajným zeleným čajom, jako si väčšina myslí. Je to jemný prášok, ktorý sa ľahko rozpustí v horúcej vode a prináša intenzívne pôžitky. Môžete ho pridať aj do obľúbených smoothie alebo ho vychutnávať v čistej forme.

produkt matcha čaj

Ma veľmi veľa zdravotných výhod, ktoré by ste mohli získať z tohoto skvelého produktu. Výrazne zvyšuje energiu na 8 až 10 hodín bez vedľajších účinkov a má viac kofeínu ako káva, obsahuje L-theanín, ktorý zvyšuje duševnú bdelosť a pohodu, znižuje stres, zrýchľuje metabolizmus o 35 až 40 % a pomáha pri chudnutí a vďaka vysokému obsahu antioxidantov má silný účinok proti starnutiu a taktiež má silné antibiotické a antivírusové účinky.

Pestuje sa v Japonsku v regiónoch Shizuoka a Aichi, štyri týždne pred zberom sa čajovníky zatienia špeciálnou tieniacou technikou, ktorá zatieni až 90 % slnečného žiarenia. Na to reagujú čajovníky zvýšenou tvorbou chlorofylu, ktorý dáva čaju jeho krásnu, zelenú farbu. A postará aj o vyššie percento aminokyselín a zdraviu prospešných látok, ktoré dávajú Matcha čaju jeho nezameniteľnú vyváženú a sladkastú chuť, a robia z neho nápoj nabitý živinami.

matcha caj

A čo je najlepšie, naša ponuka matcha čaju je 100% bio a prémiové kvality, s pôvodom v Japonsku. Niet lepšieho spôsobu, ako investovať do svojho zdravia a pohody. Tak na čo čakáte? Objednajte si matcha čaj hneď teraz z nášho e-shopu. Pri objednávke nad 30 € máte expresnú dopravu zadarmo. Začnite cestu za lepším zdravím a pohodou už dnes s náším prémiovým matcha čajom.