Vylepšené paušály


O2 Slovensko ponúka vylepšené paušály za skvelé ceny ktoré tu ešte neboli. Ak by ste chceli ale takéto paušály využívať musíte si zavolať na ich bezplatnú linku a opýtať sa ich na ne.

Výhodnejšia ponúka , ktorí sa oplatí
Pri Modrom paušály by ste pred tým mesačne platili 15 € a teraz si zaplatíte 8 € . Paušál ponúka 100 minút do všetkých sieti , neobmedzené sms , a 100 Mb internet .

budovy

Strieborný paušál – pred tým mesačne 20 € teraz iba 8 € mesačne a ponúka neobmedzene sms , 150 minút do všetkých sieti , a 500 Mb dát.
zlatý paušál za 19 eur mesačne pred tým 30 €  mesačne a tu už ponúka neobmedzené hovory , sms a 2 GB dát.

Platinový paušál za 28 eur mesačne pre tým by ste mesačne zaplatili 45 € a tento paušál ponúka neobmedzené sms  volania do všetkých sieti a 5 GB internet .
Teraz už len na Vás je ktorý s týchto paušálov si vyberiete. Ponuky sú naozaj výhodne oproti konkurencii a ženy naozaj lákavé . Stačí len zavolať na bezplatnú linku a spýtať

´t sa na túto ponuku . Možno Vám budú tvrdiť že takáto ponúk a neexistuje ale trvajte na tom aby Vás spojili so špeciálnym oddelením a tam Vám túto ponuku zrealizujú. K daným paušálom je aj bonus na mobilné zariadenie ktoré môžete využiť a kúpiť si paušál zo zariadením .

budova

Ak by ste si na predajni chceli z niektorých týchto paušálov aktivovať tak sa to nedá. Musíte cez zákaznícku linku a tam vám už buď vyriešia alebo ponúknu tie to paušály ktoré sú zľave alebo  normálnej ceny ako na predajni.
Ďalej vám odporučia vhodné zariadenie k danému paušálu napríklad ak si chcete zobrať Huawei P10 tak Vám odporučia Platinový paušál. Samozrejme že si môžete zobrať tento telefón aj k inému paušálu ale buďte platiť o par eur viac ako paušál . Napríklad platíte mesačne paušál 20  € a plus k tomu 4  za zariadenie čiže do kopy budete mesačne platiť 24 € či nie je až tak moc.