Yoga 920 lepší a výkonnejší notebook a tablet v jednom


Ako ste už mohli  pochopiť Jedná sa o hybrid čiže bude to notebook a tablet v jednom. Yoga 920 nám ponúka 13,95 mm hrúbky a váži necelé dve kilá.
 
»        Aby ste sa báli že tento hybridný notebook si poškodíte Vďaka tomu že budete neustále otáčať ste na omyle. Yoga 920 má hliníkové pevné ktoré keď chytíte sa len tak nepoškodia. Yoga 920 ma skoro 14 palcový displej s dobrým rozlíšením a ostrým displejom na ktorý si rýchlo zvyknete.
 internetový vyhľadávač
Novinka u tohto zariadenia budú sa USB porty. Na jednej strane nájdeme klasické tri nula USB porty a na druhej Usb-c porty a nebude ani hýbať klasický vstup na slúchadla. K tomuto notebooku teda aj k tabletu môžete dostať aj štýlové Stylus pero na lepšie používanie. Ak chcete mať dobre tak ako notebook môžete pripojiť štandardnú klávesnicu ktorá je taktiež pevná hliníková. Čiže sa nemusíte báť že by sa pri písaní nejakým spôsobom ohýbala alebo poškodila. Na klávesnici nebude taktiež chýbať aj čítačka odtlačkov a dotyková myška . Celý tento tablet notebook bude fungovať na procesore Intel i7-8550U kedy budem mať operačnú pamäť 16GB a vnútornú pamäť 512.  gigabajtov. Avšak pri maximálnom využití je možné že táto pamäť vám nebude stačiť.
 
»        Avšak pri náročnejšom používaní bude ventilátor pracovať na plné obrátky a je možné že pri používaní sa môže aj poriadne zahriať. Maximálna výdrž batérie by sa mala pohybovať okolo desiatich hodín no niekedy pri vyššom používaní môže byť výdrž aj menšia. Ak chcete teda poriadny nadupaný tablet notebook teda hybrid jeho cena sa pohybuje okolo 2000 eur. Za túto cenu si zakúpite poriadny stroj ktorý naozaj pracuje tak ako má a navyše je zabezpečený voči poškodeniu vďaka  oceľovému plášťu.
 tablet ve stojanu
Asi jediným problémom tohto zariadenia môže byť že reproduktory sú umiestnené na spodnej strane čiže zvuk hudby môže byť iný. Ale to všetko záleží od toho V akej polohe máte tablet či notebook umiestnený.