Apple iPhone SE 32 GB

Mobily od výrobcu Apple nemusia zruinovať Vašu peňaženku, dôkazom je jeden z top aktuálne najpredávanejších modelov Apple iPhone SE 32GB s cenou max. 300 eur.

mobily

Povedzme si pravdu. Výrobky od Apple sú väčšinou cenovo náročnejšou voľbou, prečo sa radí tento mobil k cenovo prístupnejším výnimkám? Je to na základe jeho menších rozmerov, ale inak, všetko je v úplnom poriadku. Tohto malého ale šikovného priateľa si musíme predstaviť konkrétnejšie.

Ak by som mal vravieť sám za seba, mne osobne by takéto menšie modely skutočne vyhovovali, považujem ich za praktické. Tento 4 palcový mobil pritom disponuje skvelými vlastnosťami a hlavne inováciami. Vo svojom vnútri, respektíve svojimi funkciami je to velikán. Vráťme sa tak do doby, kedy sme mobil naozaj praktickým spôsobom ľahko schovali do svojho vrecka, pričom žime v prítomnosti, čo viac, privítajme moderné, nadčasové možnosti.

mobilní telefon

Fotoaparát mobilu Vám umožní nahrávať videá v kvalite 4K, zhotoviť Live Photos, ako aj bežné fotky v skvelej kvalite. Smartfón dokážete ovládať jednou rukou, rýchlo a pohodlne a aj napriek tušeniu, že malé rozmery prinesú aj malú obrazovku, nebudete sklamaní výbornou kvalitou Retina displeju. Jeho prevedenie pôsobí sympaticky s dávkou luxusu.  A čo sa týka výkonu, za ten ručí vinštalovaný vyspelý čip A9, o akom je známe, že svojou rýchlosťou sa dokáže vyrovnať dnešnému stolovému počítaču. V tomto prípade sa tak nemusíte obávať, že Vám mobilná aplikácia, videá, alebo podobné "drobnosti" budú sekať.

smartphone

Nehrozí, z technického hľadiska je to vylúčené a vysoko nepravdepodobné. V dnešnej dobe je však viac než dôležité, aby mobil disponoval spoľahlivým pripojením k sieti. Žiaden strach, Apple iPhone SE má podporu viacerých pásiem, čo má za následok aj rýchle sťahovanie dát a celkovú rýchlosť a spoľahlivosť pri surfovaní na internete. Wi-fi môžete využiť ku komunikácii aj v prípade, kedy daná miestnosť či priestor stráca klasický mobilný signál.