Buďte iný

Muži nemajú radi prílišnú romantiku, veľké gestá a dávanie lásky príliš okato najavo. Sú skôr praktickejší a romantické gestá im neprídu automatické. Máloktorý chlap sa sám od seba donúti alebo podujme na to, aby svojej žene pekne pokľakol pred nohy a pred veľkým davom sa jej spýtal, či si ho zoberie. Nechcú byť príliš na očiach pri takýchto situáciách a často sú skôr dohnaný do kúta a až potom sa odhodlajú niečo takéto urobiť. Samozrejme, že existujú aj také typy mužov, čo robia aj takéto obrovské gestá a činy, no nie je to bežné, skôr veľmi výnimočné. Ak takého máte, tak si ho chráňte ako oko v hlave.

wedding-4080604_1920

Preto, keď vyberáte námet svadobného oznámenia, tak mu veľa nebude hovoriť taký text, ktorý je príliš presladený a romantický. Možno sa bude trochu báť schladiť vás od romantiky a navrhnúť nejakú inú, vtipnejšiu alternatívu. Myslím však, že by ste s tým mohli súhlasiť alebo aspoň nad tým pouvažovať, ak nie ste príliš staromódna a suchárka. Tu nájdete tie najlepšie a originálne vtipne svadobne oznamenia vzory Graphicsoul.sk.

wedding-reception-2667031_1920

Poňať svoju vlastnú svadbu vtipným štýlom a vo veselom tóne, móde je celkom nová cesta, ktorá sa dnes otvára. Tradície, ktoré sa voľakedy tradovali z generácie na generácie sa už teraz vytrácajú z pamäti a viac menej ich nemusíte ani použiť na svojej vlastnej svadbe, iba ak pre vás naozaj niečo znamenajú. Myslím, že vtedy to má aj ten ozajstný význam a nie je to len také silené a bezvýznamné. Vtipné scénky, zábava a tanec do rána – to bude plnohodnotne stačiť na to, aby ľudia odchádzali z vašej svadby s príjemnými pocitmi. A keď im dáte vtipné svadobné oznámenie, tak budú na vašu svadbu aj s veľmi príjemnými pocitmi prichádzať, pretože budú vedieť, že od vás môžu očakávať len tú najlepšiu zábavu. Vtipy, humor a smiech sa bude prelínať celým večerom, ktorý bude nezabudnuteľne originálny.