Hlavu vyčistí a telo zrelaxuje – tantra masáž

Človek je tvor spoločenský a vyhľadáva prítomnosť iného človeka, spriaznenej duše, s ktorým by dokázal prežívať príjemné aj ťažké chvíle. K tomu, samozrejme, patria aj tie intímne, sex, ktorý je veľmi príjemný hlavne ak sa dvaja ľudia majú radi a takto si prejavujú náklonnosť. Okrem sexu sú však nezanedbateľné, a možno aj dôležitejšie dotyky, ktoré človeka upokoja, ale aj vzrušia.

žena na masáži

V erotických masážnych salónoch pracujú dievčatá a ženy, ktoré toto všetko dokážu. Majú totiž veľmi šikovné ruky, ktorými vás pomasírujú až dospejete k vyvrcholeniu a nekonečnému vzrušeniu, pretože vedia ako na to. Okrem rúk používajú aj celé telo, prsia, ústa aj nohy, takže rozkoš je ešte viac znásobená. Objednať si masáž môžete jednoducho prostredníctvom internetu aspoň 1 hodinu vopred. Na výber máte aj druh masáže a dievča – masérku, ponuka je široká, blondínky, tmavovlásky, mladé, ale aj zrelšie ženy, podľa chuti zákazníka.

Masáže môžu byť klasické, body, magic, double boy, couple či special alebo masáž lingamu, pri všetkých prežijete chvíle rozkoše a vzrušenia. Do salóna však nemajú prístup chorí ľudia, s kožnými alebo vírusovými ťažkosťami alebo podnapití či pod vplyvom nejakých omamných látok, a neočakávajte ani sexuálne služby. Vybraté dievča vás v salóne privíta šálkou čaju alebo kávy, ponúkne sprchu a prezlečie vás od sárongu. Potom už môže začať samotná masáž, počas nej vám bude znieť príjemná hudba a vzduchom sa budú šíriť exotické vône.

namaste

Celý rituál si môžete vychutnať bez toho, aby ste čokoľvek museli urobiť, iba oddychovať a nasávať vzrušenie a príjemné dotyky. Koniec rituálu je v znamení niekoľkých minút odpočinku, záverečnej sprchy a rozlúčky pozdravom „namaste“, čím vzdáte úctu telu. Odchádzať budete s malým darčekom na pamiatku a ako poďakovanie za dôveru. Zákazníci, ktorí navštívili masážny salón a vyskúšali zázračné účinky tantrickej masáže https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/, sa k nej opätovne vracajú, aby si užili príjemné a vzrušujúce dotyky.