Vyberte si z katalógu LED produktov

Každý deň sa stretávame s pokrokovými technológiami, či sú to telefóny, navigácie alebo ktorákoľvek technika, ktorá nám pomáha a uľahčuje život v domácnostiach alebo na pracoviskách, zabudnúť pritom nemôžeme ani na osvetľovaciu techniku. Zdroje svetla sa tiež podriaďujú vývoju a modernizujú sa.

caucasian-young-woman-business-attire-working-office_155003-31858

Na trhu v súčasnosti prevládajú svetelné zdroje vyrobené LED technológiou, pomaličky, ale isto vytláčajú do zabudnutia halogénové svietidlá a úspešne ich nahrádzajú. Nakúpiť ich je možné v tradičných kamenných obchodoch, ale aj na internetových stránkach v e-shopoch, kde je široká ponuka typov, druhov prevedenia a štýlov či zaujímavých dizajnových kúskov. Najznámejší obchod je LEDprodukts.r.o., ktorý toto všetko ponúka zákazníkom prostredníctvom internetového obchodu.

Vstupné investície do LED svetelných zdrojov sú trocha vyššie, ale užívateľovi sa vrátia za krátky čas. LED svietidlá majú viacero predností, medzi inými je to dlhá životnosť, úspora energie, šetrnosť k životnému prostrediu, ale aj dostatočný výkon, aby ich bolo možné použiť aj ako hlavný zdroj osvetlenia. Ponúkajú totiž aj také benefity ako je možnosť nastavenia intenzity osvetlenia, výber farebného odtieňa podľa nálady či nastavenie a zmena prechodu z jednej farby do druhej.

Na internetovej stránke sú pre záujemcov k dispozícii katalógy LEDproduktov Ledprodukt na stiahnutie, využiť môžu napríklad katalóg pásov, panelov, profilov, ovládačov, napájacích zdrojov a širokého spektra príslušenstva k týmto LED produktom.

interior-bedroom-white-creamy-tones_181624-16134

Využitie LED svetiel je veľmi široké, už sa udomácnili v kanceláriách, obchodných priestoroch, v domácnostiach, ale aj na parkoviskách, v garážach alebo na športoviskách a podobne. LEDprodukt s.r.o. je na trhu od roku 2011 a svoj tovar predáva aj v susednom Česku. Za ten čas sa stal najväčším dodávateľom osvetľovacej techniky a príslušenstva LED produktov, má profesionálnych predajcov, ktorí poradia a vyberú najvhodnejšie riešenia pre každého zákazníka.