Kvalita za dobrú cenu

Kto z nás by nemal rád krásne čisté, upratané a usporiadané priestory? Miestnosti, z ktorých priam dýcha čistota a poriadok? Asi každý odpovie, že áno, no málokedy máme čas či energiu sa tomu venovať naplno. Je preto dôležité zariadiť si to tak, aby tieto činnosti boli vykonané precízne, no zároveň, aby nezaberali príliš veľa nášho času. Profesionálne upratovacie služby u nás nie sú nadštandardom, čo sa týka ceny, ale nie sú ani samozrejmosťou. Treba k nim pristupovať zodpovedne – vybrať z trhu to najlepšie. V prípade popradskej firmy GRANT sa snúbi dlhoročná skúsenosť s kvalitou po personálnej a technologickej stránke. Práca je odvedená vždy na maximum.

čistenie

Firma Grant je synonymom najmä pre východné Slovensko – Spišskú Novú Ves, Kežmarok a Vysoké Tatry. Máme bohaté skúsenosti s rôznym typom prevádzok, kancelárií, domácností či nehnuteľností a podľa stupňa vykonaných prác a času poskytujeme za upratovacie služby cenník. Riadime sa pritom želaniami zákazníkov a ich predstavy sú rozhodujúce pri tvorbe špecifického časového harmonogramu. Oveľa väčším ukazovateľom kvality je okrem cenového ohodnotenia spokojný zákazník, ktorý rád o našej spoločnosti odovzdá pozitívne recenzie – a tých je skutočne veľa.

upratovanie

Čistenie kobercov u nás prebieha s technologickým zabezpečením, venujeme pozornosť aj bežnej údržbe kancelárií či bytov – zastrešujeme všetko od vysávania cez utretie a leštenie nábytku až po vyprázdnenie odpadkových košov. Na priestory po našej starostlivosti je radosť pozrieť – sú však možné aj zložitejšie technologické procesy, akými je chemické čistenie podláh, kobercov, alebo aj čistenie podláh prostredníctvom strojov. Výsledky našej práce si môžete pozrieť v pridruženej fotogalérii a snáď vás presvedčíme o maximálnom pracovnom nasadení a vzornej kvalite poskytovaných služieb.