Vypravte sa spolu s nami na erotickú masáž

Erotická masáž Magic Tantra je bránou k rozkoši – to je celkom jasné, ale každý si rozkoš predstavuje inak. Cieľom erotických masáží je navodiť takú rozkoš, ktorá doslova cloumá vašim telom, a vy prežívate stavy takmer orgastické po celú dobu jej trvania. Mali by sme si tiež ujasniť, čo to vlastne orgazmus je, pretože kde kto sa domnieva, že sa jedná o čisto fyzickú záležitosť nášho mozgu a nervovej sústavy, ale to zďaleka nie je pravda. Mozog a nervy sú iba sprostredkovatelia nervových vzruchov na citlivých erotogénnych zónach, pritom celý proces vzrušenia a emócií sa odohráva v našej duši, v našom nesmrteľnom „ja“. Ľudia, ktorí sa dokážu naladiť na svoje vlastné ja, na svoje vysoké vibračné frekvencie, vedia vyťažiť z erotickej masáže to, čo bežný smrteľník zďaleka nevyťaží ani zo sexu či masturbácie.

masážny olej

Predstavujte si masérku ako dokonalý nástroj, čo vás rozochvieva, a jej dušu, ktorá je pri tom s vami, a obaja si odnesiete z masérskeho úkonu minimálne príjemný pocit. Masérky to väčšinou veľmi bavia, užívajú si rozkoš s vami, nerobia to len pre peniaze, pretože vedia, že rozkoš je oveľa viac, než utrpenie, ktoré zažíva celý rad ľudí v kanceláriách alebo v továrňach, kde pracujú síce pre vysoký zárobok, ale sú zastihnutí stresom, a nakoniec zo svojej práce zďaleka nevyťaží to, čo si predstavovali.

erotické masáže

S čím tu naopak nepočítajte – čo by ste tiež mali vedieť, je fakt, že erotická masáž nie je sexuálny styk. Nepočítajte s tým a ani sa nesnažte s tým počítať. Dievča sa vám bude venovať ako profesionál, ale bude vykonávať masérske úkony, nie pohlavný styk za odplatu. Je dobré sa na to pripraviť, aby ste neboli prekvapení, a naopak je vhodné sa na situáciu naladiť a vnímať ju ako príležitosť na lepšie sebapoznávanie, na odblokovanie telesných tráum, ktoré ste si v priebehu života nazbierali, pričom erotické masáže majú tú moc pracovať s vašou aurou a zvýšiť jej vibračnú frekvenciu.