Mobilný chatový domček

Ľudia žijúci vo veľkých mestách často vyhľadávajú odpočinok vo forme niekoľkodňového pobytu mimo rušného mesta, na vidieku alebo v prírode. Ideálnym miestom na takýto odpočinok od každodenného stresu je napríklad vlastná drevená chata v prírode obklopenej lesom alebo víkendová chalupa. Vlastná chalupa či chata v horách znie síce ako perfektné miesto na odpočinok, ale zväčša je postavenie alebo zakúpenie takéto rekreačného obydlia veľmi nákladnou záležitosťou. Pokiaľ však vlastníte nejaký pozemok, ktorý by ste chceli využiť na vybudovanie víkendovej chaty, avšak nemáte také finančné možnosti na jej stavbu alebo zakúpenie, nemusíte hneď strácať nádej. Ak naozaj túžite po mieste, kam budete môcť nachvíľu utiecť a odpočinúť si po náročnom týždni, môžete si namiesto zadlženia sa na niekoľko dlhých rokov zvoliť aj inú cestu. Riešením, ktoré nie je až natoľko finančne náročné je zakúpenie mobilnej chaty. Mobilná chata stojí v porovnaní s bežnou rekreačnou chatou iba zlomok z jej ceny, takže si ju budete môcť skôr dovoliť.

chata v prírode

Vysnívané víkendové sídlo môžete zároveň doplniť aj o záhradku, kde posadíte ovocie a zeleninu, na pestovanie ktorého v meste pravdepodobne priestory nemáte. Takéto miesto zároveň poslúži aj ako ideálny objekt, kam môžete zobrať svoje deti počas letných prázdnin. Obrovskou výhodou mobilných chalúp a chát je navyše i to, že objekt bude po zakúpení dovezený priamo na miesto a dá sa využívať okamžite. Mobilná chata L-Chalet TW79 Euro-mobilnedomy.sk je ukážkovým modelom, ktorý zahŕňa všetko potrebné, čo k pár dňovému i dlhšiemu pobytu budete nevyhnutne potrebovať.

mobilná chata

S rozmermi 9 x 4,5 x 3,5 metra ide o dostatočne veľký objekt, do ktorého sa zmestí celá rodina či skupina priateľov. Chata pozostáva z dvoch spální, kde jedna je určená ako detská izba s oddelenými posteľami a druhá ako manželská spálňa s dvojlôžkovou posteľou. Ďalší členovia rodiny sa vyspať môžu v obývačke spojenej s kuchyňou, kde sa nachádza veľký rohový gauč. Kuchynská časť má k dispozícií plne vybavené príslušenstvo so všetkými spotrebičmi a taktiež aj jedálenský stôl so sedením. Súčasťou chaty je samozrejme aj kúpeľňa, ktorá je rovnako plne vybavená sprchou, umývadlom a toaletou.