Masáž a sexuálne služby nie sú jedno a to isté

Spojenie dlaní vo výške srdca je pre Európana dobre známe gesto, ktoré si spájame predovšetkým s východnými kultúrami. Ide o pozdrav „namaste“, ktorým chce človek prejaviť úctu a zároveň vyjadriť aj zjednotenie mysle a tela, ich spojenie do jedného celku. Tieto rituály sú súčasťou tantrickej masáže neboli tantru Bratislavatantra. Úctyhodným pozdravom „namaste“ vás privítajú a aj sa s vami rozlúčia pri návšteve masážneho salóna, kde vykonávajú tantrickú masáž. V Bratislave je v prevádzke bratislavatantra salón, v ktorom vykonávajú masáže s erotickým podtónom, pekné a veľmi šikovné dievčatá a ženy používajú pri svojej práci všetky končatiny a celé telo na to, aby vyhoveli žiadosti zákazníka a venujú pozornosť aj intímnejším častiam tela. Stimulujú, hladia a masírujú rukami, nohami, zamestnávajú pritom aj svoje ústa či prsia, dokonca celé telo, a to všetko so zreteľom na zákazníka, aby bol spokojný, zrelaxoval telo a zresetoval myseľ.

Erotické hry majú rozličnú polohu

V „oáze pokoja“, ako tieto salóny nazývajú, vás privítajú šálkou čaju alebo kávy, možnosťou očisty pod sprchou, a až potom prichádza na rad samotný rituál. Objednávky prijímajú aj online, v nej sa rozhodujete, či chcete klasickú masáž alebo niektorú zo vzrušujúcejších typov, napríklad masáž lingamu a podobne a vyberáte si aj dievča, ktoré vás bude masírovať. Príjemné chvíle v salóne by nemalo rušiť nič, znie tam relaxačná hudba a vonné sviečky roznášajú exotickú vôňu.

Prúdenie pozitívnej energie

Prvoradou úlohou masérky je priviesť vás k rozkoši, slasti a aj vyvrcholeniu, takže ak sa to stane, je to v poriadku a celkom prirodzené. Celý rituál sa nesie v znamení zjednotenia tela a ducha, zákazník by sa mal predovšetkým uvoľniť a nechať plynúť svoje pocity, pri ktorých môže dokonca zistiť ako reaguje jeho telo. Po skončení rituálu je vám opäť k dispozícii sprcha a pár minút na pokojné vychutnanie si práve prežitých okamihov vzrušenia. Rozlúčka v duchu pozdravu „namaste“ vás odprevadí, odídete však aj s malým darčekom ako poďakovanie za prejavenú dôveru a s vierou, že do salóna opäť zavítate a využijete ich služby.