Posuvne sklenené dvere

Počuli ste niekedy o sklenených posuvných dverách https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/, ktoré sa k tomu ešte i posúvajú? Poznáme predsa len skladané skrine, ktoré na takýto princíp fungujú už pár rokov. Avšak dnes je to už predsa len inak a novinky neprestavajú pribúdať. Popularitu si v tomto období získala práve táto posuvná,,kráska.” Okrem skríň, teda jestvujú už i dvere, ktoré síce vyzerajú krásne, no ich cena nemusí byť práve najlacnejšia.

Dvere

Dvere a ich bezpečnosť.

Určite sa na vás jazyk už drali stovky otázok o bezpečnosti. Hlavne ak vám po dome či byte behajú malé deti, ktorých hlava je večne v oblakoch a v hrách. Avšak viem vás uistiť, že dvere sú robene z tvrdého bezpečnostného skla, a preto je mala pravdepodobnosť na to, aby sa roztrieštili či rozbili jedným nárazom, či len malým dotknutím. Je teda možné povedať, že dvere sa týmto faktorom nijako nelíšia od tých, ktoré bežne vidíme, teda i skvele poznáme. Niet sa teda čoho báť.

Dvere

Dizajn/vzory?

Dá sa povedať, že každý jeden vzor môže byť vskutku originálny a iba ten váš, svojský. Preto niet obáv, žeby išlo len o odfláknutú prácu. Na dvere sa vzor umiestňuje pieskovaním, lepením grafickej fólie alebo priamou tlačou na sklo. To, akým spôsobom na nich vzor budete chcieť mať, je taktiež čisto len na vás. Môže to byť inak povedané hocičo, čo si zmyslíte. Taktiež nebude problem ich mať v kuchyni, či i v kúpelni. Cez sklo nie je pomerne nič vidieť. Môžte si dokonca vybrať, či budete chcieť mať dvere v skvetlom či skôr tmavom odtieni. Svoje prednosti majú taktiež ale i vo funkčnosti a praktictosti. Nie len, že váš byt s nimi bude vyzerať naozaj dobre, ale taktiež zaberajú menej opickeho priestoru a pôsobia ľahšie. Ak chcete, aby váš byt bol pekne a esteticky zariadený, určite túto investíciu ľutovať nebudete. Urobia skvelý dokem na každého, kto ich uvidí. Chvali sa teda dočkate až priliš.