Oddity mail, všetko nepotrebné na jednej stránke


Internet nám ponúka skutočne veľa služieb, mnohé z nich sú sprostredkované cez e-shopy a predajcov. E-shopy nám ponúkajú rôznorodý tovar, nájdeme a pohodlnou cestou rovno i zakúpime takmer všetko, čo potrebujeme. Od bicykla cez hernú konzolu až po knižky, textil,… no skrátka tamer všetko.

foto

Takmer!
Píšem takmer, pretože na internete existujú predajcovia, ktorí aj napriek bohatým skladom známejších konkurencií predávajú niečo, čo vám tieto známejšie e-shopy neposkytnú. Títo menej známi predajcovia a ich e-shopy majú na sklade veci, ktoré sú skutočne originálne a zakúpite ich priamo iba od nich. Som si vedomý, že mnohé z týchto vecí môžu byť skôr hlúposti, tak ale rovnako tak môžeme nájsť i niečo originálne, čo potrebujeme zrovna my, alebo čo nás určitým spôsobom poteší. Nenútim vás, aby ste dané e-shopy navštívili a niečo z nich kúpili, ale môžete. Skrátka chcem v článku iba poukázať na netradičnejších predajcov a ich netradičný tovar, pretože tieto ponúkané služby sú niekedy svojou originalitou a niekedy až absurdnosťou zaujímavé a takisto aj ich tovar. Poďme sa teda bližšie pozrieť, čo mám na mysli.

Všetko „nepotrebné“ na jednom mieste
Takto by som možno charakterizoval e-shop Oddity mail a vlastne tým nadväzujem na to, čo som písal vyššie. Produkty, ktoré nepredávajú /alebo odmietajú predávať/komerčnejšie a známejšie e-shopy, nájdete priamo tu. Treba však uznať, že produkty majú svoju originalitu a nápaditosť/?/. Ale bolo by lepšie, ak by som napísal aspoň pár produktov, ktoré tu môžete kúpiť.

hračka

•         Tak napríklad krásne puzzle, ktoré ak zložíte, naskytne sa vám obraz 1000 kusov slaniny. Pre tvrdšie osoby tu máme boxerské vrece v miniatúrnej podobe, ktoré si položíte na stolík a môžete doň „boxovať“ počas sedenia. Potom napríklad kazety VHS. Viem, mnohí už nemáme video prehrávač na kazety, ale tieto svietia!
•         Tak to vidíte, že tomto obchode nikdy neviete, na čo natrafíte. Nedá sa to predpokladať, vždy nás niečím prekvapí.