PEUGEOT 3008 Staronový príchod jedinečnosti

Ø  Vzhľad ktorý oceníte
Samotný exteriér sa od iných vozidiel veľmi odlišuje. Má typické vlastnosti , základný tvar no zato je veľmi prepracovaný do úplných detailov. Úplne novy PEUGEOT 3008 disponuje Led svetlami ktorá majú v strede predelenie , čím toto vozidlo veľmi rýchlo spoznáte. Auto nesmie chýbať aj predná prepracovaná časť , a elegantná strecha ktorá má ukončenie chrómovou hranou. Zadná časť ostáva nezmenená , ale výrobcovia pridali nový dizajnérsky prvok Sú to led svetla ktoré prechádzajú cez veko kufra. Do chromú sa dostal aj zadný nárazník , ktorý spríjemní vzhľad auta.

auto

 

Ø  Iný interiér prináša výhody aj nevýhody
Interiér prináša absolútny komfort na cestách. PEUGEOT 3008 dostáva polo chrómový vzhľad , s veľmi kvalitnou , prepracovanou textíliou. O celú jazdu sa stará multifunkčný kožený volant . Celou cestou od začiatku až po koniec vašej trasy sa bude starať palubný počítač , ktorý Vás navedie až do samotného cieľa vašej jazdy. Samotný displej palubného počítača má približne 7 palcov s dotykovou plochou. Nevýhodou ale je že počase Vás palubný počítač môže otravovať , a bude Vám to liezť na nervy.

značka

 

Ø  Veľa miesta v batožinovom priestore
Batožinový  priestor u objem 520 litrov a po sklopení sedadiel dostane úložný priestor až na 1 482 litrov.. V tomto nadpriemernom úložnom priestore teda odnesiete prakticky čokoľvek a využijete toto miesto na 100 percent.
 Úplne novučičkýPEUGEOT 3008.disponuje 1,6 BlueHDi motorom ktorý má výkon 80 Kw teda 120 koní a tým pádom budete riadiť aj šiesty prevodový stupeň. Spotreba tohto auta je na 100 km 4,2 litra ,  v meste  a kombinovaná spotreba , výrobca uvádza 6,6 l100km ,  čiže o rýchle spálenie nafty sa nemusíte báť. Maximálna rýchlosť vozidla je 185 km/h a z 0 na 100 km sa odpichne za 11,6 s.

Základná cena modelu sa pohybuje okolo 19 900 eur a ak chcete plnú výbavu cena sa rapídne31 140  zvýši až na 31 140 € 

Ohodnoťte příspěvek