PEUGEOT 3008 Staronový príchod jedinečnosti

Ø Vzhľad ktorý oceníte
Samotný exteriér sa od iných vozidiel veľmi odlišuje. Má typické vlastnosti, základný tvar no zato je veľmi prepracovaný do úplných detailov. Úplne novy PEUGEOT 3008 disponuje Led svetlami ktorá majú v strede predelenie, čím toto vozidlo veľmi rýchlo spoznáte. Auto nesmie chýbať aj predná prepracovaná časť, a elegantná strecha ktorá má ukončenie chrómovou hranou. Zadná časť ostáva nezmenená, ale výrobcovia pridali nový dizajnérsky prvok Sú to led svetla ktoré prechádzajú cez veko kufra. Do chromú sa dostal aj zadný nárazník, ktorý spríjemní vzhľad auta.

auto

Ø Iný interiér prináša výhody aj nevýhody
Interiér prináša absolútny komfort na cestách. PEUGEOT 3008 dostáva polo chrómový vzhľad, s veľmi kvalitnou, prepracovanou textíliou. O celú jazdu sa stará multifunkčný kožený volant. Celou cestou od začiatku až po koniec vašej trasy sa bude starať palubný počítač, ktorý Vás navedie až do samotného cieľa vašej jazdy. Samotný displej palubného počítača má približne 7 palcov s dotykovou plochou. Nevýhodou ale je že počase Vás palubný počítač môže otravovať, a bude Vám to liezť na nervy.

značka

Ø Veľa miesta v batožinovom priestore
Batožinový priestor u objem 520 litrov a po sklopení sedadiel dostane úložný priestor až na 1 482 litrov.. V tomto nadpriemernom úložnom priestore teda odnesiete prakticky čokoľvek a využijete toto miesto na 100 percent.
Úplne novučičkýPEUGEOT 3008.disponuje 1,6 BlueHDi motorom ktorý má výkon 80 Kw teda 120 koní a tým pádom budete riadiť aj šiesty prevodový stupeň. Spotreba tohto auta je na 100 km 4,2 litra, v meste a kombinovaná spotreba, výrobca uvádza 6,6 l100km, čiže o rýchle spálenie nafty sa nemusíte báť. Maximálna rýchlosť vozidla je 185 km/h a z 0 na 100 km sa odpichne za 11,6 s.
Základná cena modelu sa pohybuje okolo 19 900 eur a ak chcete plnú výbavu cena sa rapídne31 140 zvýši až na 31 140 €