Tantra masáže pre pohladenie tela a duše

Zažili ste klasickú masáž, no stále cítite, že to nebolo to správne? Stále si Vaše telo žiada nejaký relax a Vaše pocity a túžby sú nenaplnené? Navštívte náš salón Tantra Diamond Bratislava. Sídlime priamo v centre mesta Bratislava. Náš salón Vám ponúkne príjemné a luxusné prostredie, v ktorom si môžete dopriať priam bohémsku tantra masáž. Tá bude spočívať vo výbere online masérky, ktorá Vás bude sprevádzať počas celej Vašej návštevy u nás. K dispozícii máme na výber krásne a príjemné masérky, ktoré sú špeciálne školené na tantra masáže.

masaž relax

Keďže tantra ponúka široké spektrum rôznych druhov masáží, samozrejme si budete môcť vybrať program z našej ponuky masáží. Verte, že pri každom programe zažijete relax, uvoľnenie, rozkoš a hlavne si príjemne oddýchnete. Tantra masáže sú skutočne božským zážitkom, ktorý môžete v našom salóne podstúpiť jednotlivo, no aj s partnerom. Týmto novým poznatkom si môžete obohatiť svoj doterajší sexuálny a intímny spoločný život a naučíte sa zároveň niečo nové. Keďže tantra masáže sa vykonávajú na celom tele aj v intímnych oblastiach, preto kladieme vysoký dôraz na hygienu, z tohto dôvodu Vás na začiatok požiadame aby ste sa osprchovali. Táto sprcha Vám dodá okrem iného aj príjemný úvodný relax a uvloľní Vás na prežitie nasledujúcich príjemných chvíľ.

masažny olej

V salóne okrem krásnych a príjemných masérok na Vás čaká zároveň skutočne veľmi príjemné prostredie, príjemná omamná vôňa a hudba. Ak sa Vám bude žiadať občerstvenie, vieme Vám ho podľa Vášho výberu zabezpečiť. V salóne sa dodržiavajú pandemické a hygienické opatrenia, preto je v každej miestnosti k dispozícii dezinfekcia a masérky sú vybavené potrebným ochranným vybavením. Príďte a zrelaxujte svoje telo a myseľ. Verte, že po tomto zážitku ostanete dostatočne naplnený a odpočinutý. Samozrejme po masáži Vás necháme ešte nejakú chvíľu,,vstrebať,, nadobudnuté pocity a doprajeme Vám súkromie. Potom si opäť môžete užiť osviežujúcu sprchu, ktorá Vám pomôže zbaviť sa zvyškov použitých masážnych telových olejov. Tešíme sa na Vás.