Telefón s dvoma fotoaparátmi


Tento telefón je pomerne veľký a ľahký ponúka dva fotoaparáty z rôznymi oneskorím vzdialenosťami ktoré naozaj fungujú. Jeden foťak fotí lepšie ako ten druhy . Jeden z nich má síce šumivý obraz ale pri použitý obi dvoch naraz sú fotky naozaj kvalitne a ostré.

 aplikace v mobilu

Na samotnom telefóne nájdeme od výroby fóliu ktorá sa po používaný aj tak poškriabe a budete mať núdzu si kúpiť novú a kvalitnejšiu. Na predne strane sa nachádza notifikačná let dióda ktorá Vás upozorni na prichádzajúce notifikácie ako napríklad nová správa , upozornenia a sociálnych sieťach a podobne. Ďalej sa na prednej strane nachádza aj predná kamera o ktorej si povieme viac a čítačku otlačkov prstov ktorá funguje pomerne výborne. Na pravej strane nájdeme vypínač ktorý keď dva krát stlačíme , zapne sa nám fotoaparát. Na displeje je notifikačná lišta ktorú keď zrolujete môžete tam nájsť  rôzne nastavenia a skratky ktoré sa dajú využívať kedy len chcete. Na bočnej stene máme posuvník ktorý určuje kedy Vám telefón bude prehrávať zvuky a upozornenia , Môžeme si vybrať z troch variantov úplne vypnutie zvukov , nerušiť alebo všetky zvuky zapnuté.

 focení smarthphonem

Je to veľmi slušný procesor a grafika mu plne stačí. 150 gramov je veľmi slušná hmotnosť ale myslím si že telefóny ktoré majú do 7 cm šírky a 140 gramov hmotnosti sú úplne ideálne mieri. Batéria má kapacitu 3500 MaP a veľkosť displeja je 5,5 palcov tak tento telefón je veľmi slušný.  Je to FulHD displej čo úplne stačí na bežne používanie , sledovanie videí alebo hranie hier. Pamäť je 64 Gb a dostupná je 52 GB . Zadný fotoaparát je 16 mpx ale má drobné chybičky ktoré sme uvideli hore v článku. Chýba podpora pamäťových kariet , Fm rádia  , nie je to odolné voči vode , čo je najväčší nedostatok oproti vlajkovým lodiam. Je to klasický 5.5 palcový telefón ktorý má jednoduché prostredie , žiadne zbytočnosti a plynulosť naozaj funguje. ( Obrázky sú orientačné )