Odmena za dobré známky ?


Odmeňujete svoje deti za dobré známky na konci školského roka ? Ak áno čo im za to dáte ? Nápady ktoré potešia vaše deti.

 ►Za dobré známky výlet do tábora

Ak majú vaše deti dobré známky za vysvedčenie odmeňte svoje deti tým že ich prihlásite do tábora. Ak im to sľúbite tak sa deti budú v škole snažiť ešte viac a opravia aj neopraviteľné.
s dítětem u vody

►Finančné odmena

Ak majú naozaj výborne vysvedčenie dajte im finančnú odmenu. Takým to spôsobom sa naučia hospodáriť s peniazmi a kúpia si za to čo chcú.

►Hračky

Pokiaľ túžia po nejakej hračke a túžili po nej veľmi dlho , môžete im hu kúpiť . Samozrejme že musíte počítať tím že ich to prestane po čase baviť a nájdu si inú zábavku ktorú budú chcieť dostať za dobré známky.

►Technika za vysvedčenie

V dnešnej dobe deti najviac chcú za dobré známky techniku. Za dobré známky chcú novy smartphon , tablet počítač ale to sa môže opačovať každý rok  preto ich upozornite na to že si to musia šetriť lebo za dobré známky to už nedostane.

►Sladkosti

Aj malá sladkosť môže potešiť . Kúpte svojím deťom čokoládu za vysvedčenie a plus k tomu im môžete dopriať pekné nezabudnuteľné prázdniny.

►Prázdniny na dovolenke

Pri prázdninách ešte ostaneme. Môžete im za dobré vysvedčenie dopriať výlet do chorvátska alebo iných dovolenkových krajín ktorých ešte neboli. Takto zabijete dve muchy jednou ranou a to , lebo si užijete dovolenku aj vy a aj vaše deti.
školní tužky

►Návšteva zábavného parku

Ak vaše diata chce ísť za dobré známky do zábavného parku , doprajte im to . Pretože koncoročné vysvedčenie je len raz v roku.

Koncoročné vysvedčenie je najdôležitejšie vysvedčenie v roku. Nie len že to môže prispieť k budúcnosti vašich deti ale rozhoduje aj o tom ako sa k tomu postavia rodičia a ako odmenia svoje deti. Je to len na vás ako odmeníte svoje dieťa, Avšak nie je to povinné , je to len odporúčanie ako odmeniť svoje dieťa za prospech za koncoročné vysvedčenie vášho dieťaťa.