Zatočte s kúpeľňou

Neviem ako vy, ale ja som bola naozaj vždy presvedčená o tom, že čím krajšia kúpeľňa, tým krajší dom. Bola som proste taká a vážne mi záležalo na tom, aby boli veci presne takéto, aby som mala všetko premyslené a aby niektoré veci jednoducho fungovali presne podľa môjho plánu a podľa mojich pravidiel. Neviem, prečo som tým bola taká posadnutá, ale jednoducho mi záležalo na tom, aby bola kúpeľňa naozaj presne taká, akú som ju chcela mať ja. Vedela som, že je to pre mňa dôležité, takže som si za tým stála, aj keď so mnou môj http://www.mojbar.sk/ manžel veľmi často nesúhlasil.

sprchová zástěna

KÚPEĽŇA JE DÔLEŽITÁ
Ak sú niekedy veci pre vás dôležité, tak by ste si mali za tým naozaj stáť. Aj keď sa vám to možno nezdá a možno je to pre vás niečo naozaj nepredstaviteľné, je jasné, že nakoniec to bude lepšie, ako by ste chceli. Všetko, čo je pre vás dôležité, by malo byť aspoň z časti dôležité pre vášho partnera. Jasné, že to tak naozaj je. A je jasné, že aj keď sa vám to možno teraz nezdá a možno máte naozaj pocit, že pre vás niektoré veci nie sú úplne podstatné, už len z úcty k tomu partnerovi by ste sa o to mali aspoň pokúsiť, nemyslíte si to?

skleněný kout

ZARIAĎ SI TO, AKO CHCEŠ, MILÁČIK
Môj manžel bol našťastie veľký flegmatik a bolo mi jedno, čo si do domu dám, hlavné je, aby to nenarúšalo jeho celkovú symbiózu so všetkým navôkol. Takže som sa rozhodla, že tomu dám voľný priebeh a že urobím všetko preto, aby bol spokojný aj on, hlavne preto, že to nechal na mňa. Tak som sa rozhodla, že sprchova zástena bude pre mňa základom všetkého, akousi alfou aj omegou. Tak som sa rozhodla, a tak som to aj urobila. Našťastie bol môj muž úplne nadšený, pretože si myslel, že to vyzerá elegantne a vkusne. No a čo viac by vlastne človek mohol chcieť, nemám pravdu? Len trochu podpory od partnera občas úplne stačí, tak sa na to pozrite, zamerajte sa na to a máte vyhraté