Žena ako kvet spoločnosti

Nežné pohlavie – už len z tohto zaužívaného slovného spojenia je jasno cítiť, ako by to malo byť. Ženy sú považované za jemné, milé, citlivé a malo by to tak skutočne fungovať. Pravdou je, že vidieť ženu, ktorá má príliš hrubé spôsoby je skutočne nepríjemné.

dívka

Osobne si teda, myslím, že ženy ako zástankyne krásy, jemnosti a citlivosti, by mali mať tomu prispôsobené spôsoby. Čo je však najdôležitejšie, mali by mať tieto spôsoby zakorenené hlboko v sebe, nie sa iba navonok tváriť ako dámy a po príchode domov sa chovať neprimerane tomuto postaveniu v spoločnosti.
Od žien sa teda očakáva, že budú presne takéto. Vždy krásne, upravené a pripravené vhodne a primerane reagovať na každú, aj krízovú situáciu.

Povedzme si predsa na rovinu, niektoré mužské spôsoby sa nám priečia aj na samotných mužoch. K ženám sa teda jednoducho nehodia a veľmi ju dokážu obrať o krásu.

Ako príklad môžem uviesť to, keď sa ľudia medzi sebou bijú a to väčšinou pre úplné zbytočnosti a len preto, aby nakŕmili svoje ego. Osobne si myslím, že násilie je veľkou chorobou ľudstva a mali by sme sa mu snažiť za každých okolností vyhnúť a nie naopak sa snažiť konflikty vyvolávať. Nenávidím, keď sa muži bijú a navyše za nejakú hlúposť. Neuveriteľné a neprípustné u mňa bolo, keď som videla takto konať aj nejednu „dámu“.

modelka

Mám teda za to a verím, že nie som jediná, ktorá si myslí že takéto chovanie je neodpustiteľné a to navyše u ženy. Dnešná spoločnosť je veľmi skazená a spôsoby niektorých ľudí sa priveľmi odkláňajú od toho čo sa považuje za všeobecne normálne. Ďalšie a to fakt, že ľudia už skoro úplne zabudli ako sa majú k sebe navzájom chovať, nebudem radšej ani spomínať, pretože to všetci vidíme. Však ženy, ktoré sa chovajú ako hulváti, u mňa zostávajú na prvom mieste v mojom osobnom rebríčku najväčších divov sveta, pretože sa takému správaniu nestačím čudovať.