Aquaparky na Slovensku vám pomôžu užiť si leto a zimu naplno!

Za letnou dovolenkou nemusíte cestovať iba do zahraničia k moru, ale môžete si ju užiť plnými dúškami aj doma, na našom krásnom Slovensku. Mnoho ľudí dnes preferuje cestovanie po Slovensku a spoznávanie jeho krás. Ak milujete vodu, určite ste už navštívili niektoré aquaparky na Slovensku. Tie v súčasnosti ponúkajú svojim návštevníkom nadštandardné služby a vy si tak môžete svoju dovolenku užiť rovnako ako pri mori. Navyše sú otvorené celoročne, takže ich môžete navštíviť v akomkoľvek ročnom období.

tobogán

Aquapark Senec

Aquapark Senec patrí medzi veľmi dobre známe a navštevované aquaparky na Slovensku. Je to rekreačno-relaxačný areál plný oddychu a dobrej zábavy. Nachádza sa v tesnej blízkosti Slnečných jazier v Senci. Je určený pre všetky vekové kategórie. V letnom období ponúka svojim návštevníkom až 11 bazénov so studenou aj teplou vodou. Bazény sú vybavené rôznymi vodnými atrakciami ako trysky, šmykľavky, tobogány, gejzíry či vodné dáždniky. Aquapark v Senci patrí medzi najlepšie vybavené aquaparky na Slovensku. Okrem všetkých týchto atrakcií si môžete užiť letný drink v niektorom z barov či najesť sa v dobrej reštaurácii. K tomuto aquaparku na Slovensku patrí tiež wellness. V ňom nájdete rôzne typy sáun, chladivých bazénov a podobne. Wellness tiež ponúka kvalitné masérske služby a vy sa tak môžete nechať rozmaznávať rukami profesionálov.

aquapark

Aquapark na opačnom konci Slovenska

Ak ste z opačného kúta Slovenska, cestovať až do Senca môže byť pre vás problém. Našťastie aquaparky na Slovensku nie sú žiadnou raritou a tak ich nájdeme skoro v každom väčšom meste. Aquacity Poprad sa rovnako teší zo svojich návštevníkov a ponúka im v letnom období dokonca až 13 bazénov. Je väčší ako ten v Senci a navyše si môžete užiť až 350 vodných atrakcií. Ak obľubujete letné drinky, môžete si jeden vychutnať v bazéne s nápojovými barmi a užiť si tak dokonalú chuť letnej dovolenky. Priamo v areáli sa tiež nachádza wellness, reštaurácie, bary a hotel. Všetky služby je tak možné si vychutnať na jednom mieste.

Chcete zistiť viac informácií o aquaparkoch na Slovensku? Navštívte stránku http://nasavoda.sk a užite si s nami leto plné zábavy a oddychu!