Digitálne fotorámiky


Delenie sa so svojimi zážitkami s druhými, to bolo záľubou ľudí odjakživa. Dnes sme takí istí, len máme rozšírenejšie technológie, teda denne spravíme nejaké foto, zdieľame ho na Facebooku a pod. Fotky dnes mnohí ľudia naozaj zhotovujú denne, už to nie je len záležisťou fotenia jedného zážitku za rok. No ale je to logické, predsa so sebou stále nosia mobilné zariadenia a tie už fotoaparátom disponujú, takisto aj prístupom na sociálnu sieť. Fotky sa tak stali dennou záležitosťou. Ak ju nespravíme mi, na Facebooku pozeráme nové fotky priateľov.
Z toho teda vyplýva, že dnes majú fotky hlavne podobu súborov v počítači a zariadeniach. A to si predstavte, koľko ich musí byť po takých piatich rokoch neuveriteľne veľa. Poznám kamarátku, ktorá fotkami zaplní celý harddisk. A nie je jediná.

rámeček

•         Preto sa v článku venujme produktom, ktoré na dnešnú dobu plnú fotiek môžu byť ako stvorené.

Mám na mysli digitálne fotorámiky.
Zameriam sa hneď na ten najpopulárnejší, ktorý má i výhodnú cenu /33,20 Euro/ a použijem ho ako určitý model k charakteristike, čo sú a akými funkciami, vlastnosťami disponujú digitálne fotorámiky.

Tým modelom bude Sencor SDF 40, ktorý nám ponúka rozlíšenie obrazovky 800 x 400 a prehráva súbory vo formáte JPEG /obrázky a fotky/. Zariadenie má vstup pre USB a pamäťové karty. Touto cestou si tak v zariadení prehráte vaše foto súbory, ktoré máte na USB, či na karte a to všetko v reprezentatívnej podobe. Tej napomáha i vlastnosť, že rámiky tohto produtku sú osvetlené svietidlami LED.
Tak vložte pamäťové zariadenie a prezentácia môže začať!

nový rámeček

Môžete sa s tým trochu pohrať a spraviť si taký vlastný výber fotiek, ktoré budú prezentované. Každé balenie by malo obsahovať i stojan, pomocou ktorého produkt umiestnite a podopriete na ľubovoľné miesto. Bude pripomínať fotorámik, no až na to, že pôjde o digitálnu prezentáciu, takže v jednom rámiku sa môže zjavovať niekoľko po sebe idúcich obrázkov. Je to naozaj produkt z dnešnej doby, už i fotoalbumy a pamätné obrázky na stole chytajú takúto digitálnu a inovovanú podobu.