Šikovná kamera do auta


Kamera pôsobí pomerne moderným dizajnom. Taktiež Vás poteší matný povrch ktorý v rukách nešmýka takže pri nasadení držiaku a človek má väčšiu istotu , a hlavne je vo vnútri auta je málo nápadná pretože nedoráža odlesk. Video natáča v rozlíšení Full HD teda 1920 x 1800 pixelov. Na tejto kamere ďalej nájdete široko uhlí objektív so skleneným objektívom pre kvalitnejší obraz. Ďalej tam nájdete presvietiacu led diódu , ktoré sa zapína hlboko v nastaveniach ale jej využitie je minimálne.
objektiv
V rohu nájdete reproduktor . Na zadnej strane sa nachádza 2,7 palcový displej ktorý nie je dotykový a preto sa kamera ovláda tlačidlami ktoré majú presný stisk. Všetko je jednoduché a intuitívne , a menu Vs ešte poteší že v menu sa dá prepnúť do Českého jazyka. Žiaľ Slovenský jazyk ešte nie je na týchto zariadeniach dostupný . V rohu je informačná led dióda ktorá indikuje čo práve kamera robí aj keď je displej zhasnutý.
kamera na autě
Na spodnej hrane je slot pre pamäťové karty , do 64 GB , ešte najete mikrofón a reset pre továrenské nastavenie. Na hornej hrane nájdete tlačidlo pre zapnutie , vypnutie a voľbu režimu kamery , konektor mini Usb ktorý slúži pre napájanie pomocou auto nabíjačky ktorá je súčasťou balenia. Dĺžka auto nabíjačky je 3,2 metrov. Najviac dôležitá je drážka pre pripojenie držiaku na čelné sklo. Vďaka kĺbu na držiaku sa dá veľmi pohodlne nastaviť smer ktorý potrebujete a v balení je ešte držiak ktorý slúži k pevnému držaniu a je polohovaný v jednom smere.
U každej správnej kamery do auta by malo byť samozrejmosťou záznam do ˇsmičkyˇ . To znamená že normálne nahrávate jazdu a po naplnení pamäťovej karty začne vymazávať najstaršie uložené súbory okrem tých uzamknutých. Kamera sa dá prepnúť do režimu fotoaparátu ale jeho využitie napríklad pre dokumentovanie dopravnej nehody nie je moc dobre , pretože po odpojení nabíjačky vydrží 3 minúty.